Jestiniyap

Ücretsiz Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.9 MB
  • Version 9.0
  • Dil Türkçe
  • Firma SMM BILGI TEKNOLOJILERI VE HIZMETLERI TICARET ANONIM SIRKETI
Jestiniyap uygulamasıyla hediye alma sürecini hızlandıracak ve sevdiklerinize özel hediyeleri kolaylıkla seçebileceksiniz.

İphone size özel günleriniz için harika bir uygulama sunuyor. Jestiniyap uygulamasıyla özel günleriniz için hediye seçme aşamalarında yardımcı olacak ve hediye alma sürecini hızlandıracak severek kullanacağınız bir uygulamadır. iOS işletim sistemli cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz Jestinijap uygulaması size sevdikleriniz için özel günlerde seçeceğiniz hediyelerde öneriler sunuyor. Hediye seçmek sizin için artık çok kolay. Hediye bulamama korkularınızı varsa Jestiniyap uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra üye olursanız kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye için vereceği tavsiyeler o kadar çok ki hediyesiz kalamazsınız.

Dostlarınızı ailenizi sevgilinizi mutlu etmeyi onlara sürprizler yapmayı seviyorsanız, iş veya başka meşguliyetler dolayısıyla vaktiniz olmuyorsa, yurtdışı seyahatleriniz sebebiyle sevdiklerinizle yan yana değilseniz , kalbini kırdığınız biri varsa, ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız bu uygulamaya tam size göre. JestiniyapiPhoneipadlerde kullanılır.Hediye gönderme tarzıda farklı. Yemekten modaya sağlıktan  teknolojiye binlerce grup vardır. Hoşunuza gidecek bir şey daha var bir hediye seçtiğiniz diyelim bu hediye göndereceğiniz kişinin cep telefonuna mesaj olarak gidiyor. İsterseniz giden mesaja not yazabilir veya video ekleyebilirsiniz. Dahası uygulamadaki jestçekleriyle kişi hediyesini kendi seçebiliyor. Hoşunuza gidecek demiş miydim?

Jestiniyap indir
DİĞER SÜRÜMLER